Zarząd Stowarzyszenia JST "Komunikacja"

W dniu 7 października 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu odbyło się posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Jednostek Samorządu Terytorialnego  "Komunikacja." W posiedzeniu uczestniczyli: Prezes Stowarzyszenia Michał Piechocki,Wiceprezes Agnieszka Górczewska oraz Skarbnik Roman Szuberski. 

Zarząd przyjął informację członków Zarządu o działałalności. Poruszono tematy poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Czerwonaku na odcinku drogi wojewódzkiej nr 196 oraz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Nakle nad Notecią. Zarząd rozpatrzył pozytywnie dwa wnioski o dofinansowanie: gminy Damasławek - na zorganizowanie konkursu o bezpieczeństwie ruchu drogowego dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Damasławek i Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Mieścisku - na zakup nagród do konkursu "Komunikacja" organizowanego przez szkołę. 

Projektant Janusz Kamiński przedstawił mapę z naniesionymi wariantami obwodnicy Kcyni. We wrześniu 2021 roku Zarząd Stowarzyszenia JST "Komunikacja" zlecił Przedsiębiorstwu Handlowo-Usługowemu "Erdbau" z siedzibą w Wągrowcu reprezentowanego przez Janusza Kamińskiego na opracowanie koncepcji wariantowej obwodnicy Kcyni jako ciągu drogi wojewódzkiej nr 241 wraz z połączeniem z drogą wojewódzką nr 247.

Zdjęcie galerii Zarząd Stowarzyszenia JST
Zdjęcie galerii Zarząd Stowarzyszenia JST
Zdjęcie galerii Zarząd Stowarzyszenia JST