Zarząd Stowarzyszenia JST "Komunikacja"

W dniu 25 października 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu odbyło sie posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Jednostek Samorządu Terytorialnego "Komunikacja."

Członkowie Zarządu omówili następujące punkty:

1. Informacja członków Zarządu o działalności.

2. Omówienie zadań z planu działań, dochodów i wydatków Stowarzyszenia na 2019 rok oraz wniosków z XX Walnego Zebrania Członkiów SJST "Komunikacja."

3. Informacja w sprawie wykonania dokumentacji dotyczącego rewitalizacji linii kolejowej nr 356, odcinka na terenie województwa kujawsko-pomorskiego: granica województwa - Kcynia.

5. Informacja o działaniach dotyczących rewitalizacji linii kolejowej nr 281 Kcynia - Nakło nad Notecią.

6. Informacja o przygotowaniu Analizy Kosztów i Korzyści Rewitalizacji Linii Kolejowej nr 390 i 236 Czarnków - Rogoźno - Wągrowiec.

7. Informacja o uwagach i zadaniach zgłoszonych podczas konsultacji projektu Strategii Rozwoju Województwa Wielkopolskiego do 2030 roku.

8. Informacja o sprawach organizacyjnych Stowarzyszenia.

Zdjęcie galerii Zarząd Stowarzyszenia JST